Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60264 Oceánska prieskumná ponorka

Deti sa pri skúmaní oceánu určite zabavia!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Oceánska prieskumná ponorka
SKU 60264
EAN 5702016617986
Kusy 286
Séria LEGO City
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Úžasná hračka pre chlapcov a dievčatá so nadšením pre podmorský svet a morské živočíchy. Táto súprava oceánskej prieskumnej ponorky (60263) zo série LEGO® City obsahuje všetko potrebné na podmorské dobrodružstvá od výmyslu sveta.
  • Čo je v balení? Ponorka, podmorský drón, korálové zátišie a 4 minifigúrky vrátane Jessicy Sharpeovej zo seriálu LEGO® City a 2 potápačov vybavených parádnym príslušenstvom, ako aj figúrka morského čerta, ktorá svieti v tme.
  • Deti môžu kombinovať vozidlá a postavy v tejto stavebnici s inými originálnymi LEGO® stavebnicami a vytvoriť tak nové možnosti tvorivej hry alebo úžasné kúsky na vystavenie.
  • Táto oceánska prieskumná ponorka zo série LEGO® City predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Zostavený model LEGO® oceánskej prieskumnej ponorky meria vyše 9 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 11 cm na šírku, zatiaľ čo podmorský drón meria vyše 6 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.
  • Batérie nie sú potrebné. Hru s oceánskou prieskumnou ponorkou poháňa detská fantázia!
  • Súčasťou tejto hračky pre deti je jednoduchý tlačený návod na stavanie a Instructions PLUS, digitálny návod na stavanie pre malých staviteľov. Je dostupný v rámci bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety.
  • Séria LEGO® City sa pýši tým, že podporuje prelomovú prácu relácie National Geografic Explorers, ktorá pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých.Súpravy zo série LEGO City Ocean deťom predstavujú neuveriteľný svet plný skúmania hlbín mora.
  • Súpravy LEGO® City Ocean boli navrhnuté v súlade s najprísnejšími normami a kritériami v odvetví. Vďaka tomu sú LEGO kocky a dieliky konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • Všetky LEGO® City kocky a dieliky testujeme v extrémnych podmienkach, aby sme vytvorili stavebnice, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..