Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kaskadérska výzva 60299

Vzruujca kaskadrska vzva pre deti!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kaskadérska výzva
SKU 60299
EAN 5702016911602
Kusy 73
Séria LEGO City
Cena LEGO 12,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Chlapci a dievčatá, ktoré zbožňujú súťaže, si túto stavebnicu LEGO City (60299) Kaskadérska výzva zamilujú! Súčasťou sú 2 motorky na zotrvačník, ktoré dokážu predvádzať úžasnú jazdu na zadnom kolese a vzdušné manévre. Deti si môžu navyše rôzne upravovať rampy a ohnivý kruh vo svojej kaskadérskej dráhe. Pre skutočne fenomenálnu kaskadérsku akciu stačí pridať jazdca a minifigúrku Dukea Duke DeTaina zo seriálu LEGO City.

Obsahuje digitálny návod pre deti od 5 rokov
S touto stavebnicou získavate podrobný tlačený návod na stavanie a návod Instructions PLUS. Táto interaktívna príručka je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety a je vybavená nástrojmi na približovanie a otáčanie modelu, vďaka ktorým je stavanie setu hračka.

Skvelé hračky pre deti
So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka motorkám na zotrvačník, realistickým konštrukciám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na situáciách zo skutočného života. Pre ešte fenomenálnejšiu kaskadérsku šou ich môžete skombinovať s inými setmi zo sveta LEGO City Stuntz.

  • LEGO City (60299) Kaskadérska výzva deťom prinesie množstvo akčnej zábavy s 2 motorkami na zotrvačník, kaskadérskou dráhou a 2 jazdcami vrátane postavy zo seriálu LEGO City.
  • Čo je v balení? Ohnivý kruh, nastaviteľná veža, zostaviteľné LEGO plamene, 2 kaskadérske motorky na zotrvačník a 2 minifigúrky jazdcov vrátane Dukea DeTaina zo seriálu LEGO City.
  • Po natiahnutí kaskadérskych motoriek ich deti môžu spustiť z rámp a preletieť s nimi cez ohnivý kruh! Postupne môžu navyše jeho výšku zvyšovať a zároveň tak pridať svojej výzve obtiažnosť!
  • Štýlový darček pre deti alebo skupinky detí vo veku od 5 rokov na narodeniny alebo na inú príležitosť. Deti môžu túto stavebnicu zároveň skombinovať s ďalšími setmi zo série LEGO Stuntz pre ešte viac akčných súťaží a kaskadérskej zábavy!
  • Po zostavení táto stavebnica LEGO City Kaskadérska výzva meria vyše 24 cm na výšku, 22 cm na šírku a a 11 cm do hĺbky.
  • Batérie nie sú potrebné – túto stavebnicu poháňa zotrvačník a detská fantázia.
  • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS. Táto interaktívna príručka je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia a deťom pomáha stať sa skutočnými majstrami staviteľmi!
  • So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka štýlovým vozidlám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a tvorivé hry založené na realistických scenároch.
  • Všetky dieliky LEGO City spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
  • Kocky a dieliky zo série LEGO City nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..