Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kemp záchranárov v divočine 60307

Stavebnica s ikonickmi zvieratami situovan do prrody!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kemp záchranárov v divočine
SKU 60307
EAN 5702016980547
Kusy 503
Séria LEGO City
Cena LEGO 68,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Táto stavebnica LEGO City Kemp záchranárov v divočine (60307) je plná zábavných prvkov. Obsahuje dobre vybavený kemp s domčekom na strome a strážnou vežou, čln, mobilné výskumné laboratórium, motorku a ultraľahké lietadlo. Deti zároveň získajú 6 minifigúrok vrátane Sleeta zo seriálu LEGO City, ako aj figúrky slona, leva, levice, levíčaťa, orla a opičiek na vymýšľanie ešte zábavnejších dobrodružstiev v divočine.

Zážitok zo stavania a hrania pre deti vo veku od 6 rokov
V balení nájdete jednoduchý návod na postavenie tejto stavebnice zo série LEGO City. Môžete si stiahnuť aj návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod s úžasnými nástrojmi na približovanie a otáčanie modelov urobí z detí v okamihu majstrov staviteľov!

Podnetné hračky na naštartovanie fantázie
Stavebnice zo série LEGO City inšpirované divočinou uvedú deti priamo do akcie vďaka ikonickým zvieratám, realistickým prostrediam, parádnym vozidlám a inšpiratívnym postavám, ktoré nabádajú k zohrávaniu nápaditých scénok zo skutočného života.

  • LEGO City Kemp záchranárov v divočine (60307) obsahuje hromadu zvierat, vozidiel a inšpiratívnych postáv vrátane Sleeta zo seriálu LEGO City Adventures. Skvelý darček pre deti vo veku od 6 rokov!
  • Súčasťou je LEGO kemp s domčekom na strome, mobilné výskumné laboratórium, ultraľahké lietadlo a čln, ako aj 6 minifigúrok a figúrky orla, slona, leva, levice, 2 levíčat a 2 opičiek.
  • Táto stavebnica je plná parádnych prvkov a funkcií na vymýšľanie vzrušujúcich príbehov a scénok situovaných dodivočiny s inšpiratívnymi zvieratami a postavami vrátane Sleeta zo seriálu LEGO City Adventures.
  • Ide o výborný darček na narodeniny alebo prekvapenie na každú príležitosť. Môžete ho skombinovať aj s inými setmi zo série LEGO City situovanými do divočiny a zažiť tak ďalšie dobrodružstvá so zvieratami.
  • Poskladaný kemp záchranárov s domčekom na strome v divočine meria vyše 16 cm na výšku, 26 cm na dĺžku a 20 cm do hĺbky.
  • Medzi LEGO doplnkami nechýba jablko, banán, hasiaci prístroj, vysielačka, kamera, ďalekohľad, fľaša, sadra a hračkárska injekčná striekačka.
  • Obsahuje jednoduchú tlačenú príručku na stavanie a interaktívny návod Instructions PLUS, ideálny pre malých staviteľov, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia.
  • Stavebnice zo série LEGO City inšpirované divočinou uvedú deti priamo do akcie a pomôžu im rozvíjať dôležité životné zručnosti pri vymýšľaní príbehov a situácií, ktoré zachytávajú život v zábavnej a vzrušujúcej podobe.
  • Všetky dieliky zo série LEGO City spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a pri ich skladaní sa dá zažiť kopa zábavy.
  • Všetky LEGO kocky a dieliky dôsledne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá stavebnica spĺňala prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..