Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71030 Looney Tunes

Zapôsob na milovníkov kreslených rozprávok s týmito zberateľskými minifigúrkami!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Looney Tunes
SKU 71030
EAN 5702016912401
Kusy 8
Séria LEGO Minifigúrky
Cena LEGO 3,79 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Ešte viac úžasných postáv! Zbieraj vrecúška LEGO® minifigúrok Looney Tunes™ (71030) a zaspomínaj si, prípadne rozšír možnosti neobmedzených hier. Zábavná odmena pre deti a fanúšikov v každom veku.
  • Čo je vo vrecúšku? Jedna z 12 zostaviteľných postavičiek a najmenej jeden doplnok. Dokonalý prídavok do každej LEGO® zbierky, ktorý podnieti nové herné možnosti.
  • LEGO® minifigúrky sa zapáčia každému dieťaťu vo veku od 5 rokov, nakopnú ich fantáziu a pomôžu im rozvíjať tvorivosť a sebaistotu prostredníctvom samostatných i skupinových hier.
  • Táto limitovaná edícia vysokokvalitných minifigúrok a doplnkov je skvelým darčekom či odmenou, ktorá dodá stavebniciam nových rozmer akcie.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky stláčame, skrúcame, ohrievame, ohýbame a naťahujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..