Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71376 Padajúci Thwomp – rozširujúci set

Náročný rozširujúci set s Thwompom zo série LEGO Super Mario

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Padajúci Thwomp – rozširujúci set
SKU 71376
EAN 5702016687194
Kusy 393
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 44,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • V tomto náročnom rozširujúcom sete LEGO® Super Mario™ (71376) Padajúci Thwomp musia hráči predviesť svoje zručnosti a vyhýbať sa Thwompovi. K svojmu štartovaciemu setu LEGO Super Mario tak pridajú ďalší úžasný level zábavy.
 • Súčasťou tohto LEGO® Super Mario™ setu je kĺzacia plošina pre LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia; nájdete ju v štartovacom sete) s dvoma náročnosťami, figúrky Thwompa a dvoch Lava Bubble a tyč, po ktorej sa Thwomp môže zošmyknúť.
 • Kĺzacia plošina, na ktorú môžu deti uložiť LEGO® Maria, má časť s výstupkami alebo hladkú časť bez výstupkov, na ktorej môžu deti vyskúšať svoju šikovnosť a ešte viac sa tak potešiť svojim herným úspechom.
 • Táto 393-dielna LEGO® stavebnica je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti vo veku od 8 rokov. Je inšpiráciou pre fantáziu detí, ktorým umožňuje vytvoriť nové levely v štartovacom sete Dobrodružstvo s Mariom (71360).
 • Tento modulárny set v základnom zložení meria vyše 32,5 cm na výšku, 27 cm na šírku a 17,5 cm do hĺbky. Možno ho všelijako upravovať a kombinovať so štartovacím setom a ďalšími rozširujúcimi setmi.
 • K tomuto rozširujúcemu setu batérie nie sú potrebné. Stačí ho pridať k štartovaciemu setu a hra sa môže začať.
 • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu pre ešte zábavnejšie herné možnosti a bezpečnú platformu, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Zberateľské stavebnice série LEGO® Super Mario™ prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú vytvárať, upravovať a rozširovať rôzne levely, ktoré budú zdolávať sami alebo s kamarátmi.
 • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú schopnosti Super Star! Od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentné a bezpečné spájanie.
 • LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že tento jedinečný set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
 • Stavebnica obsahuje digitálny návod na postavenie. Postup môžeš jednoducho sledovať vo svojom mobilnom zariadení, alebo si môžeš stiahnuť PDF súbor tlačového sprievodcu. Kliknutím na tlačidlo Návod na postavenie v spodnej časti tejto stránky si môžeš návod vyhľadať a stiahnuť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..