Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71377 King Boo a strašidelný dvor – rozširujúci set

Rozširujúci set plný stúpania na Swoopov a prevracania Kinga Boo!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO King Boo a strašidelný dvor – rozširujúci set
SKU 71377
EAN 5702016687200
Kusy 431
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 54,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Strašidelná zábava plná šliapania po protivníkoch a otáčania na fanúšikov čaká s akčným rozširujúcim setom King Boo a strašidelný dvor (71377), ktorý môžu pridať k svojmu LEGO® Super Mario™ štartovaciemu setu.
 • Tento LEGO® Super Mario™ set obsahuje 2 Goombov, 4 Swoopov a Kinga Boo, s ktorými si hráči užijú kopec akčných hier. Spolu s LEGO® Mariom (figúrka nie je súčasťou balenia; nájdete ju v štartovacom sete) musia prechádzať nástrahami strašidelného dvora z kociek.
 • Keď sa LEGO® Mariovi (figúrka nie je súčasťou balenia) podarí poraziť Goombov, udupať pavučinu, prevrátiť strom a získať tak digitálne mince, musí skákať na Swoopov, ktorí sa točia v kruhu, až kým nezvalí Kinga Boo a nedostane sa tak k Super Star.
 • Táto 431-dielna LEGO® hračka je skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 8 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné jedinečné levely.
 • Tento modulárny set v základnej formácii meria vyše 17,5 cm na výšku, 42,5 cm na šírku a 27,5 cm do hĺbky. Možno ho všelijako upravovať a kombinovať so štartovacím setom a ďalšími rozširujúcimi setmi.
 • K tejto tvorivej stavebnici batérie nie sú potrebné. Stačí ju pridať k štartovaciemu setu a hra sa môže začať.
 • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ disponuje zábavnými nástrojmi zobrazovania, vďaka ktorým je stavanie ešte zábavnejšie. Navyše je aj bezpečnou platformou, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje tvorivé nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Zberateľské stavebnice zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú obľúbenú postavu celej rodiny do skutočného sveta. Okrem toho fanúšikom umožňujú vytvárať si nové herné výzvy, ktoré budú zdolávať sami alebo v súťažiach proti kamarátom, rozširovať ich a všelijako ich upravovať.
 • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví už od roku 1958. Vždy sa dokonale spájajú a rozpájajú. Na stavanie a prestavovanie setov tak nepotrebujete schopnosti Super Star!
 • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že každá LEGO stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
 • Stavebnica obsahuje digitálny návod na postavenie. Postup môžeš jednoducho sledovať vo svojom mobilnom zariadení, alebo si môžeš stiahnuť PDF súbor tlačového sprievodcu. Kliknutím na tlačidlo Návod na postavenie v spodnej časti tejto stránky si môžeš návod vyhľadať a stiahnuť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..