Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Strelec balvanov 71736

Vekolep NINJAGO stavebnica so strieajcim lietadlom a vznicou

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Strelec balvanov
SKU 71736
EAN 5702016888751
Kusy 449
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 27,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia nindžov budú nadšení z tejto modernej verzie strieľajúceho lietadla Strelec balvanov (71736), s ktorou môžu vytvárať vzrušujúce súboje zo štvrtej série televízneho seriálu LEGO NINJAGO. Lietadlo má v rotujúcom nose osem pružinových vystreľovačov, ktoré môžu v rýchlom slede páliť na zloducha Eyezora alebo väznicu a oslobodiť zajatého Lloyda.

Pre deti, ktoré majú rady fantazijné akčné príbehy
Táto nindža hračka obsahuje štyri minifigúrky: nindžov Colea, Lloyda a Kaia (zberateľskú verziu) a ich nepriateľa Eyezora. Deti tak majú všetko potrebné na vytváranie dobrodružstiev vo vysokom tempe. Zberateľská verzia Kaia je novinka na január 2021. Ide o úplne novú zlatú zberateľskú figúrku so stojanom na oslavu desaťročia so stavebnicami NINJAGO.

Najlepšie darčeky pre fanúšikov nindžov
LEGO NINJAGO stavebnice ponúkajú deťom kľúč do sveta vzrušujúcich dobrodružstiev. Fanúšikovia série NINJAGO tu môžu spojiť sily so svojimi hrdinami, získavať životné zručnosti a bojovať protinebezpečným nepriateľom. Zároveň si užijú hru na postavy s úžasnou kolekciou nindža hračiek vrátane drakov, lietadiel a chrámov.

  • LEGO NINJAGO Strelec balvanov (71736) je vylepšená a moderná verzia pôvodnej stavebnice s úžasným strieľajúcim lietadlom a väznicou nindžov, ktorá prináša deťom akčný zážitok.
  • Obsahuje štyri minifigúrky: nindžov Colea, Lloyda a Kaia (zberateľskú verziu), ktorí sa postavia zloduchovi Eyezorovi a znova zažijú scény zo 4. série televízneho seriálu LEGO NINJAGO.
  • Deti budú nadšené z možnosti rýchleho vystrelenia ôsmich striel z rotujúceho nosa nindža lietadla na nepriateľov alebo na väznicu, aby oslobodili zajatého nindžu.
  • Obsahuje špeciálnu zberateľskú zlatú minifigúrku Kaia s malým stojanom na oslavu desiateho výročia hračiek zo série NINJAGO.
  • Nepremeškajte ďalšie špeciálne zberateľské zlaté minifigúrky v ďalších NINJAGO stavebniciach: Turnaj živlov (71735), Kaiovo červené superauto (71737) a Zaneova bitka s titanskými robotmi (71738).
  • Táto úžasná hračka prináša deťom vo veku od ôsmich rokov odmeňujúcu staviteľskú výzvu a poslúži ako skvelý narodeninový alebo iný darček pre fanúšikov série NINJAGO.
  • Bojová nindža hračka meria viac než 12 cm na výšku, 28 cm na dĺžku a 25 cm na šírku. To je ideálna veľkosť hru doma alebo na cestách.
  • LEGO NINJAGO ponúka úžasnú kolekciu stavebníc a minifigúrok, ktoré si deti budú želať ako darček a s ktorými sa môžu hrať so svojimi hrdinskými nindžami.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov, aby ich bolo možné opakovane dobre oddeliť. Nepotrebujete na to zručnosti nindžov!
  • LEGO kocky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné normy na svete, vďaka čomu sú vaše deti s LEGO stavebnicami v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..