Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75267 Bojová jednotka Mandalorianov

Stavebnica mandalorskej armády a speedera zo sveta LEGO Star Wars!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bojová jednotka Mandalorianov
SKU 75267
Kusy 102
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 14,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti môžu postaviť hrôzostrašnú armádu Mandalorov a znova vytvoriť vzrušujúce scény z televízneho seriálu Star Wars: The Mandalorian alebo rozvíjať vlastné napínavé príbehy s touto skvelou stavebnicou pre deti (75267).
  • Existuje mnoho spôsobov, ako sa hrať na boje, vďaka štyrom minifigúrkam mandalorských bojovníkov (každá z nich má strieľajúcu blasterovú pištoľ), obrannej pevnosti s bodom na upevnenie vystreľovača a strieľajúcej speederovej motorke.
  • Zábavný spôsob, akým môžu fanúšikovia série Star Wars™ zbierať armádu. K dispozícii je množstvo LEGO® kociek, ktoré dodajú inšpiráciu pri stavaní samostatne alebo s priateľmi a v kombinácii s inými LEGO Star Wars stavebnicami, ktoré vlastnia.
  • Rýchle stavanie (a po bitkách opätovné stavanie) mandalorskej stavebnice Star Wars™ so 102 dielikmi je darček s veľkou hodnotou pre chlapcov a dievčatá od šiestich rokov na narodeniny, Vianoce či inú špeciálnu príležitosť.
  • LEGO® Star Wars™ mandalorský speeder meria viac než 4 cm na výšku,8 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. To je skvelá veľkosť ideálna pre batoh vášho dieťaťa spolu s pevnosťou a minifigúrkami pre hru na cestách.
  • Túto zberateľskú LEGO® stavebnicu poháňa detská predstavivosť a nevyžaduje žiadne batérie, ich dobrodružstvá s postavami série Star Wars™ sa tak nikdy nekončia!
  • Pomôžte aj menším deťom rozvíjať svoje staviteľské zručnosti s návodom Instructions PLUS, ktorý nájdete v bezplatnej aplikácii LEGO® Life a ktorý im umožňuje ovládať zobrazenie virtuálnej verziestavebného modelu, ktorý stavajú.
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) skvelú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať vlastné, jedinečné príbehy alebo postaviť a vystavovať skvelé stavebné modely.
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sa vždy dokonale ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame,skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..