Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75268 Snežný spíder

LEGO Star Wars súprava na rozvoj stavebných zručností pre malých hrdinov rebelov!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Snežný spíder
SKU 75268
EAN 5702016617146
Kusy 91
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • So snowspeeerom, speederovou motorkou a obrannou stanicou základne Echo, je táto stavebnica pre deti (75268) zábavným a bezpečným spôsobom, akým môžete malým rebelom vo veku od štyroch rokov predstaviť akciu sveta LEGO® Star Wars™.
  • Snowspeeder má podvozok na začatie stavania, ktorý v úvode deťom pomôže. S dvomi minifigúrkami (hrdinský pilot rebelov z filmov Star Wars™ Wedge Antilles a snowtrooper so zbraňami) potom môžu vytvárať vlastné príbehy na hru.
  • Ďalšie možnosti na hru prináša obranná stanica s laserovým vystreľovačom diskov pre Wedgea Antillesa. Okrem toho môžu deti použiť stavebné kocky na tvorivé stavanie s inými stavebnicami LEGO® Star Wars™.
  • S 3 stavebnými modelmi, ktoré možno ľahko postaviť a po bojoch znova dať dokopy, je táto stavebnica LEGO® Star Wars™ pre začiatočníkov dokonalý darček na narodeniny a Vianoce pre predškolákov a deti vo veku od 4 rokov.
  • Stavebnica vesmírnej lode Snowspeeder meria viac než 5 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 9 cm na šírku, takžesa hravo vojde do batoha s ostatnými stavebnicami a minifigúrkami série Star Wars™, aby mali deti o zábavu postarané aj na cestách.
  • Nie sú potrebné batérie. Túto predškolskú vzdelávaciu stavebnicu poháňa predstavivosť detí, ktoré môžu rozvíjať svoje zručnosti pri vytváraní nekonečných dobrodružstiev a ohromnej zábave.
  • Doprajte deťom úžasnú, digitálne interaktívnu stavebnú aktivitu s návodom Instructions PLUS, ktorý obsahuje intuitívne režimy ovládania zobrazenia, ktoré deťom pomôžu postaviť túto stavebnicu vesmírnej lode zo sveta LEGO® Star Wars™.
  • Stavebnice série LEGO® Star Wars™ pre deti vo veku od štyroch rokov predstavujú menším deťom ságu, hrdinov a zloduchov Star Wars a pomáhajú im porozumieť účelu stavebných krokov a zároveň budujú ich sebavedomie.
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sa vždy dokonale ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme zaistili, že stavebnica z filmu Star Wars: Impérium vracia úder pre deti spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti v galaxii.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..