Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75293 Transportná loď Odporu I-TS

Úžasný raketoplán Odporu inšpirovaný zábavným parkom Star Wars: Galaxy‘s Edge

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Transportná loď Odporu I-TS
SKU 75293
EAN 5702016762013
Kusy 932
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 109,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Zažite vzrušujúcu atmosféru zábavného parku Disney s motívom Star Wars™ – Galaxy‘s Edge v LEGO štýle s touto fantastickou stavebnicou transportnej lode Odporu I-TS (75293) pre deti od LEGO Star Wars.
  • Táto Star Wars™ stavebnica zostavená z kociek obsahuje LEGO® minifigúrky poručíka Beka a Vi Moradiovej a LEGO figúrky astromechanického droida a droida GNK. Tvorivá hra na postavy plná zábavy tak čaká na jednotlivcov i skupiny kamarátov.
  • Pre ľahký prístup sa dá vrchná časť raketoplánu vydvihnúť a bočné vstupy možno otvárať. Jeho súčasťou je kokpit pre LEGO® minifigúrky, nákladný priestor pre droidov, 4 otáčajúce vystreľovače a 4 zadné vystreľovače pre akčné súboje.
  • Táto 932-dielna stavebnica ponúka zábavnú stavebnú výzvu prinášajúcu odmeňujúci pocit pre deti vo veku od 9 rokov a je skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre nadšencov Star Wars™ ságy.
  • Transportná loď Odporu I-TS meria vyše 8 cm na výšku, 34 cm na dĺžku a 17 cm na šírku. Vystavená v izbe sa bude pôsobivovynímať, ak ju práve nezapájate na rebelských misiách!
  • Táto zábavná stavebnica inšpirovaná miestom na okraji galaxie – Galaxy‘s Edge nevyžaduje batérie. Pozostáva len z LEGO® kociek a poháňa ju detské tvorivé myslenie. Výsledkom sú tak nikdy nekončiace akčné dobrodružstvá vo svete Star Wars™.
  • Chcete kúpiť túto skvelú stavebnicu inšpirovanú zábavným parkom Galaxy‘s Edge pre veľkého fanúšika série Star Wars™, ktorý je vo svete LEGO® stavebníc nováčikom? Žiadny problém. Obsahuje ilustrovaný návod s pokynmi krok za krokom, takže aj nováčikovia môžu stavať s istotou Jediov hneď po otvorení balenia!
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) tú najlepšiu príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vymýšľať originálne príbehy alebo jednoducho stavať a hrdo vystavovať úžasné zberateľské modely.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® dielikov nepotrebujete Silu! Už od roku 1958 naše stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť ich ľahké spájanie a pevne držiace výtvory.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum. Chceme vás tak uistiť, že táto stavebnica spĺňa tie najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti na planéte Zem (a tiež v ďalekých galaxiách!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..