Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Mimoni v Gruovom laboratóriu 75546

Tvoriv hra so sriou LEGO Minions

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mimoni v Gruovom laboratóriu
SKU 75546
EAN 5702016619164
Kusy 87
Séria LEGO Minions
Cena LEGO 13,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia mimoňov sa môžu pridať k svojim obľúbeným postavám v Gruovej pivnici. S touto stavebnicou LEGO Mimoni v Gruovom laboratóriu (75546) zažijú kopec zábavy pri stavaní Gruovej podzemnej skrýše. Zábava pokračuje pri hre s figúrkami mimoňov a príslušenstvom, s ktorými môžu vdýchnuť život scénam z filmu Mimoni: Vzostup Grua.

Inšpirujte malých vynálezcov
Táto hračkárska stavebnica ponúka deťom kopec možností na objavovanie. Určite si zamilujú sledovať mimoňov na kĺzačke alebo pri testovaní vozidla vlastnej výroby na rampe. Vďaka figúrkam mimoňov Otta a Kevina, zábradliu a náradiu (nesmieme zabudnúť ani na hračkárske banány) je tvorivá hra skutočne jednoduchá.

Odmeňujúci pocit zo stavania
Táto LEGO stavebnica ponúka deťom vo veku od 4 rokov zábavný spôsob, ako sa naučiť stavať. A s návodom Instructions PLUS je stavanie tohto modelu ešte zábavnejšie. Tento interaktívny návod je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety a ponúka funkcie na ovládanie zobrazenia, vďaka ktorým môžu samostatne stavať aj menšie deti.

 • Deti, ktoré milujú filmy a hračky s mimoňmi, si túto stavebnicu LEGO Mimoni v Gruovom laboratóriu vychutnajú (75546). Táto hračka s mimoňmi je ideálny narodeninový darček pre deti vo veku od 4 rokov.
 • Fanúšikovia mimoňov môžu zažiť kopec zábavy pri vytváraní obľúbených scén s filmu Mimoni: Vzostup Grua. S figúrkami mimoňov Kevina a Otta stavebnica ponúka po postavení kopec príležitostí na hru na postavy.
 • Vďaka kopcu zábavných prvkov je táto úžasná stavebnica skvelou hračkou na tvorivú zábavu. Deti môžu nechať mimoňov skĺznuť do pivnice, otestovať auto na rampe alebo otočiť práčku pomocou spúšťača na zadnej strane.
 • Táto stavebnica poslúži ako skvelý narodeninový darček. LEGO stavebnice pre deti od 4 rokov predstavujú zábavný spôsob, akým deti môžu stavať a budovať si sebavedomie pomocou jednoduchých krokov stavania.
 • Táto stavebnica laboratória s figúrkami mimoňov meria viac než 8 cm na výšku, 17 cm na šírku a 13 cm do hĺbky. To sú ideálne rozmery pre deti, ktoré milujú hru na postavy s hračkami mimoňov.
  Poháňa ju detská fantázia. Táto stavebnica s mimoňmi nepotrebuje batérie.
 • Je skvelou voľbou pre deti vo veku od 4 rokov. • Teraz si už aj menší stavitelia môžu vychutnať pocit úspechu z nezávislého stavania vďaka digitálnemu návodu Instructions PLUS.
 • Každá stavebnica zo série LEGO Minions podporuje u detí hru na scény z filmu Mimoni: Vzostup Grua. Ak hľadáte nápady na narodeninové darčeky pre deti, ktoré zbožňujú hračky s mimoňmi Kevinom a Ottom, práve ste našli dokonalý darček.
 • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
 • Dieliky a kocky stavebníc série LEGO Minions dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..