Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75546 Mimoni v Gruovom laboratóriu

Tvorivá hra so sériou LEGO Minions

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mimoni v Gruovom laboratóriu
SKU 75546
Kusy 87
Séria LEGO Minions
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti, ktoré milujú filmy a hračky s mimoňmi, si túto stavebnicu LEGO® Mimoni v Gruovom laboratóriu vychutnajú (75546). Táto hračka s mimoňmi je ideálny narodeninový darček pre deti vo veku od 4 rokov.
  • Fanúšikovia mimoňov môžu zažiť kopec zábavy pri vytváraní obľúbených scén s filmu Mimoni: Vzostup Grua. S figúrkami mimoňov Kevina a Otta stavebnica ponúka po postavení kopec príležitostí na hru na postavy.
  • Vďaka kopcu zábavných prvkov je táto úžasná stavebnica skvelou hračkou na tvorivú zábavu. Deti môžu nechať mimoňov skĺznuť do pivnice, otestovať auto na rampe alebo otočiť práčku pomocou spúšťača na zadnej strane.
  • Táto stavebnica poslúži ako skvelý narodeninový darček. LEGO® stavebnice pre deti od 4 rokov predstavujú zábavný spôsob, akým deti môžu stavať a budovať si sebavedomie pomocou jednoduchých krokov stavania.
  • Táto stavebnica laboratória s figúrkami mimoňov meria viac než 8 cm na výšku, 17 cm na šírku a 13 cm do hĺbky. To sú ideálne rozmery pre deti, ktoré milujú hru na postavy s hračkami mimoňov. Poháňa ju detská fantázia. Táto stavebnica s mimoňmi nepotrebuje batérie.
  • Je skvelou voľbou pre deti vo veku od 4 rokov. • Teraz si už aj menší stavitelia môžu vychutnať pocit úspechu z nezávislého stavania vďaka digitálnemu návodu Instructions PLUS.
  • Každá stavebnica zo série LEGO® Minions podporuje u detí hru na scény z filmu Mimoni: Vzostup Grua. Ak hľadáte nápady na narodeninové darčeky pre deti, ktoré zbožňujú hračky s mimoňmi Kevinom a Ottom, práve ste našli dokonalý darček.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • Dieliky a kocky stavebníc série LEGO® Minions dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..