Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76164 Iron Man Hulkbuster proti agentovi A.I.M.

OBROVSKÝ akčný súboj s rozmerným pohyblivým oblekom Hulkbuster!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Iron Man Hulkbuster proti agentovi A.I.M.
SKU 76164
EAN 5702016757644
Kusy 456
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • V bojových dobrodružstvách so súpravou Iron Man Hulkbuster proti agentovi A.I.M (76164), ktorej nechýbajú pohyblivé končatiny a štýlové funkcie, čakájú na malých superhrdinov nápadité hry vo veľkom.
  • Obsahuje 4 minifigúrky, Iron Mana, Rescue, 2 agentov A.I.M , ako aj rozmernú polohovateľnú figúrku Hulkbuster. Scéna je pripravená na epické boje vďaka parádnym zbraniam a batohu s tryskami!
  • Deti môžu vložiť Iron Mana do obleku Hulkbuster a Rescue zas do otáčavého vystreľovača, poraziť tak ozbrojených zloduchov a zachrániť mesto.
  • Fanúšikovia filmov Marvel a mladí superhrdinovia vo veku nad 8 rokov si s touto úžasnou súpravou s oblekom Hulkbuster, jedným z najobľúbenejších Iron Manových oblekov, užijú nekonečné nápadité dobrodružstvá.
  • Rozložený Hulkbuster meria vyše 16 cm na výšku a 20 cm na šírku. Tento mocný bojový stroj má pohyblivé končatiny, takže dokáže zájsť kdekoľvek a postaviť sa zoči-voči všetkým zloduchom.
  • Táto súprava s oblekom Hulkbuster nevyžaduje batérie. Hračky bez potreby batérií stimulujú tvorivé myslenie, nápadité hry a podporujú schopnosť riešenia problém. Deti tak môžu túto praktickú hračku skúmať hneď po otvorení balenia.
  • Vďaka jednoduchým pokynom môžu deti otvoriť balenie a začať ihneď stavať, tvoriť a hrať sa.
  • Súpravy zo série LEGO® Marvel Avengers obsahujú zberateľské minifigúrky, hračkárske autá, zbrane a iné vychytávky, vďaka ktorým bude akcia z filmov Marvel v rukách malých superhrdinov.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, narážame s nimi, skrúcame a analyzujeme ich… Chceme mať istotu, že nová hračka vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..