Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76164 Iron Man Hulkbuster proti agentovi A.I.M.

OBROVSKÝ akčný súboj s rozmerným pohyblivým oblekom Hulkbuster!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Iron Man Hulkbuster proti agentovi A.I.M.
SKU 76164
Kusy 456
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • V bojových dobrodružstvách so súpravou Iron Man Hulkbuster proti agentovi A.I.M (76164), ktorej nechýbajú pohyblivé končatiny a štýlové funkcie, čakájú na malých superhrdinov nápadité hry vo veľkom.
  • Obsahuje 4 minifigúrky, Iron Mana, Rescue, 2 agentov A.I.M , ako aj rozmernú polohovateľnú figúrku Hulkbuster. Scéna je pripravená na epické boje vďaka parádnym zbraniam a batohu s tryskami!
  • Deti môžu vložiť Iron Mana do obleku Hulkbuster a Rescue zas do otáčavého vystreľovača, poraziť tak ozbrojených zloduchov a zachrániť mesto.
  • Fanúšikovia filmov Marvel a mladí superhrdinovia vo veku nad 8 rokov si s touto úžasnou súpravou s oblekom Hulkbuster, jedným z najobľúbenejších Iron Manových oblekov, užijú nekonečné nápadité dobrodružstvá.
  • Rozložený Hulkbuster meria vyše 16 cm na výšku a 20 cm na šírku. Tento mocný bojový stroj má pohyblivé končatiny, takže dokáže zájsť kdekoľvek a postaviť sa zoči-voči všetkým zloduchom.
  • Táto súprava s oblekom Hulkbuster nevyžaduje batérie. Hračky bez potreby batérií stimulujú tvorivé myslenie, nápadité hry a podporujú schopnosť riešenia problém. Deti tak môžu túto praktickú hračku skúmať hneď po otvorení balenia.
  • Vďaka jednoduchým pokynom môžu deti otvoriť balenie a začať ihneď stavať, tvoriť a hrať sa.
  • Súpravy zo série LEGO® Marvel Avengers obsahujú zberateľské minifigúrky, hračkárske autá, zbrane a iné vychytávky, vďaka ktorým bude akcia z filmov Marvel v rukách malých superhrdinov.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, narážame s nimi, skrúcame a analyzujeme ich… Chceme mať istotu, že nová hračka vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..