Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76165 Iron Manova helma

Postavte si LEGO helmu Iron Mana a prebuďte v sebe superhrdinu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Iron Manova helma
SKU 76165
EAN 5702016757651
Kusy 480
Séria LEGO Marvel
Vek 18+ vek
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Otestujte svoje kreatívne superschopnosti pri stavaní Iron Manovej helmy zo série LEGO® Marvel Avengers. Ak ste dospelým fanúšikom sveta Marvel alebo milovníkom stavania modelov, tento zostaviteľný výstavný kúsok je potom pre vás ako stvorený!
  • Ikonický dizajn Iron Manovej helmy je šikovne navrhnutý tak, aby LEGO® kocky, grafika a nálepky prebúdzali spomienky na klasické scény z filmov Marvel Avengers. Tento zostaviteľný model stojí na pevnej podložke s ceduľkou.
  • Zachyťte ikonické kontúry a pôsobivé detaily Iron Manovej helmy pomocou LEGO® kociek, červených a zlatých prvkov a nálepiek očí. Skvele vynikne bok po boku ostatných modelov zo série LEGO Marvel.
  • Či už ste fanúšikom sveta Marvel, milovníkom LEGO® stavebníc, alebo oboje, táto 480-dielna stavebnica vám ponúkne príjemne náročný zážitok zo stavania a možnosť uniknúť z reality. Môže byť skvelým narodeninovým alebo vianočným darčekom, prípadne odmenou.
  • Iron Manova helma meria vyše 19 cm na výšku, 10 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. Vystavená tak nezaberá veľa miesta, no predsa jej pôsobivé autentické prvky uchvátia každého fanúšika filmov zo štúdia Marvel.
  • Batérie nie sú potrebné. Táto zberateľská Iron Manova helma zo série LEGO® Marvel Avengers ponúka praktický staviteľský zážitok a možnosť odbúrať stres pri spájaní 480 LEGO kociek do úchvatného výstavného modelu.
  • Nechýba ani kvalitný a zrozumiteľný návod. Hneď po otvorení balenia sa tak môžete pustiť do fantastického projektu.
  • Súprava patrí so série LEGO® Marvel modelov a bola navrhnutá tak, aby si fanúšikovia užili príjemný zážitok zo stavania modelu inšpirovaného komiksovou kultúrou a neskôr ho mohli vystaviť.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek a dielikov nie sú potrebné žiadne superschopnosti. Už od roku 1958 spĺňajú najvyššie normy v oblasti kvality. Môžete si tak byť istí, že sa vždy dokonale ľahko spájajú a oddeľujú.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme, aby sme sa uistili, že tento úžasný výstavný model spĺňa najvyššie normy v oblasti bezpečnosti na planéte Zem (a vesmíre Marvel!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..