Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76174 Spider-Man v monster trucku vs. Mysterio

Kultové marvelovské postavy a Spider-Manov monster truck

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spider-Man v monster trucku vs. Mysterio
SKU 76174
EAN 5702016912791
Kusy 439
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 50,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® Marvel Spider-Man: (76174) Spider-Man v monster trucku vs. Mysterio spája 4 obľúbené postavy z filmov o Spider-Manovi a výkonný monster truck do veľkolepých superhrdinských akčných dobrodružstiev.
  • Súčasťou sú minifigúrky Spider-Mana, Doktora Octopusa, Mysteria a Spider-Gwen, monstertruck s kompresiou a strešným vystreľovačom siete a 2 zostaviteľné dróny vyzbrojené 2 vystreľovačmi.
  • Po zostavení tejto štýlovej superhrdinskej stavebnice sa môžu deti zahrať na filmové scény alebo si model vystaviť v izbičke.
  • Tento dokonalý darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť prekypuje nápaditými hernými možnosťami, ktoré si užije každý malý superhrdina vo veku od 8 rokov.
  • Spider-Manov monster truck meria vyše 12 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 9 cm na šírku, takže je navrhnutý tak, aby odolal nekonečnému množstvo nebezpečných a trúfalých dobrodružstiev.
  • Obsahuje zábavné doplnky, ako sú napríklad skejtbord a pavučiny Spider-Gwen, Mysteriova perleťová, kupolová helma a peniaze, ktoré môže Doctor Octopus ukradnúť.
  • Pre ešte viac stavebnej zábavy si deti môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu LEGO® Building Instructions, ktorej súčasťou je návod Instructions PLUS. Ten disponuje nástrojmi na otáčanie, približovanie a všelijaké zobrazovanie modelu.
  • Všetky štýlové zberateľské sety z radu LEGO® Marvel Spider-Man deťom dávajú možnosť prežiť svoje obľúbené superhrdinské filmové momenty alebo si vymyslieť úplne vlastné príbehy.
  • LEGO® dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa správne spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..