Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76896 Nissan GT-R NISMO

Vysokodetailné auto pre napínavú pretekársku akciu a vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Nissan GT-R NISMO
SKU 76896
EAN 5702016618327
Kusy 298
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Vzácna šanca stať sa vlastníkom LEGO® repliky legendárneho Nissanu GT-R NISMO s autentickými detailmi. Toto je dokonalý darček pre tých, ktorí horia vášňou k stavebniciam a pretekaniu s nimi.
  • Stavebnica Nissanu GT-R NISMO a jedna zberateľská minifigúrka v pretekárskom obleku vo farbách Nissanu. Táto stavebnica autíčka ohúri deti aj fanúšikov áut. Navedie ich na samostatnú hru a umožní im uskutočniť preteky s kamarátmi.
  • Miniverziu Nissanu GT-R NISMO (novinka na január 2020) možno postaviť a vystaviť na obdiv alebo použiť v pretekoch proti iným autám zo série LEGO® Speed Champions.
  • Táto 298-dielna stavebnica auta Nissan GT-R NISMO predstavuje vzrušujúcu misiu pre chlapcov a dievčatá od ôsmich rokov, ktoré obľubujú hru s pretekárskymi autíčkami. Poslúži ako milovaný darček pri akejkoľvek príležitosti počas roka.
  • Nissan GT-R NISMO meria 5 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Všetky novinky áut zo série LEGO® Speed Champions na január 2020 sú teraz o 25 % väčšie, vďaka čomu na nich nájdete ešte viac detailov z originálnych verzií!

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..