Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76897 1985 Audi Sport quattro S1

Staňte sa vlastníkom kúska histórie pretekania vďaka tomuto LEGO modelu legendárneho Audi Sport Quattro S1 z roku 1985

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO 1985 Audi Sport quattro S1
SKU 76897
EAN 5702016618334
Kusy 250
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Úžasne detailná zberateľská stavebnica obsahuje LEGO® repliku modelu Audi Sport quattro S1 z roku 1985 a jednu minifigúrku pretekára. Dokonalý LEGO® darček pre mnoho oddaných fanúšikov tohto klasického automobilu.
  • Stavebnica autíčka Audi Sport quattro S1 z roku 1985 podľa originálneho modelu a jedna zberateľská minifigúrka v autentickej pretekárskej kombinéze Audi. Táto stavebnica uchváti deti pri nápaditej hre na preteky.
  • Fanúšikovia modelu Audi Sport Quattro S1 z roku 1985 budú nadšení z možnosti postaviť si jeho miniverziu z LEGO® kociek. Môžu ju hrdo vystaviť na obdiv alebo vyskúšať jej silu v pretekoch proti iným modelom.
  • Táto 250-dielna stavebnica pre chlapcov a dievčatá od ôsmich rokov predstavuje skvelý darček pre vášnivých fanúšikov tohto slávneho auta aj tých, ktorí sa radi hrajú s pretekárskymi hračkami.
  • Autá zo série LEGO® Speed Champions sú teraz o 25 % väčšie a ešte realistickejšie. Rely auto Audi Sport quattro S1 z roku 1985 meria 6 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Vďaka týmto kompaktným rozmerom si ho môžete vziať so sebou na cesty.
  • Jej súčasťou je jednoduchý návod, zábava sa preto môže začať čo najskôr.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..