Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76897 1985 Audi Sport quattro S1

Staňte sa vlastníkom kúska histórie pretekania vďaka tomuto LEGO modelu legendárneho Audi Sport Quattro S1 z roku 1985

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO 1985 Audi Sport quattro S1
SKU 76897
Kusy 250
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Úžasne detailná zberateľská stavebnica obsahuje LEGO® repliku modelu Audi Sport quattro S1 z roku 1985 a jednu minifigúrku pretekára. Dokonalý LEGO® darček pre mnoho oddaných fanúšikov tohto klasického automobilu.
  • Stavebnica autíčka Audi Sport quattro S1 z roku 1985 podľa originálneho modelu a jedna zberateľská minifigúrka v autentickej pretekárskej kombinéze Audi. Táto stavebnica uchváti deti pri nápaditej hre na preteky.
  • Fanúšikovia modelu Audi Sport Quattro S1 z roku 1985 budú nadšení z možnosti postaviť si jeho miniverziu z LEGO® kociek. Môžu ju hrdo vystaviť na obdiv alebo vyskúšať jej silu v pretekoch proti iným modelom.
  • Táto 250-dielna stavebnica pre chlapcov a dievčatá od ôsmich rokov predstavuje skvelý darček pre vášnivých fanúšikov tohto slávneho auta aj tých, ktorí sa radi hrajú s pretekárskymi hračkami.
  • Autá zo série LEGO® Speed Champions sú teraz o 25 % väčšie a ešte realistickejšie. Rely auto Audi Sport quattro S1 z roku 1985 meria 6 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Vďaka týmto kompaktným rozmerom si ho môžete vziať so sebou na cesty.
  • Jej súčasťou je jednoduchý návod, zábava sa preto môže začať čo najskôr.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..