Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80007 Tank železného býka

Úžasný Tank železného býka na boje Monkie Kida!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Tank železného býka
SKU 80007
EAN 5702016617610
Kusy 430
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S týmto úžasným zostaviteľným LEGO® Tankom železného býka (80007) môžu deti vstúpiť do sveta dobrodružstiev a stať sa ochrancami pred býčími klonmi.
  • Súčasťou balenia tohto LEGO® tanku sú 3 minifigúrky, Monkie Kid, Grunt a Roar, ako aj figúrka Sandyho, každá z nich vybavená zbraňou. Deti si tak môžu užiť bojovú zábavu samy i s kamarátmi.
  • Tento hračkársky tank má mnoho zábavných funkcií vrátane rotačného šesťstranného vystreľovača, kokpitu pre minifigúky, ktorý možno zdvihnúť a vystreliť sudy s olejom, a ochrannej mreže, ktorou odhrniete prekážky.
  • Táto 430-dielna LEGO® súprava je zábavným darčekom na narodeniny, Vianoce alebo inú špeciálnu príležitosť pre deti vo veku nad 7 rokov, pre ktoré môže byť vstupom do sveta kreatívneho stavania alebo rozšírením LEGO zbierky.
  • Toto LEGO® obrnené vozidlo meria vyše 16 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 15 cm na šírku, takže keď s ním dieťa práve nebojuje, skvele vynikne v jeho detskej izbičke, no zároveň sa pohodlne zmestí do ruksaku pre hry na cestách.
  • Tento hračkársky tank bez potreby batérií je poháňaný detskou fantáziou, takže pri hrách na napínavé misie a obľúbené postavy rozvíja vynaliezavosť.
  • Dodajte tejto tvorivej stavebnici ďalší rozmer zábavy pre deti s digitálnym návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO® Life. Aj najmladší stavitelia dokážu model jednoducho približovať a vizualizovať a zároveň stavať jeho skutočnú podobu.
  • Vzdelávacie hračky zo série LEGO® Monkie Kid™ inšpirované čínskymi mýtmi o Opičom kráľovi deťom pri hodinách tvorivej zábavy pomáhajú s rozvojom tvorivosti, odvahy a odolnosti.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® kociek nepotrebujete schopnosti Monkie Kida! Od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a dokonale jednoduché spájanie.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby ste mali istotu, že zberateľská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..