Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80008 Stíhačka Monkie Kida

Stíhačka s motorkou na misie Monkie Kida!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stíhačka Monkie Kida
SKU 80008
Kusy 529
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 54,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S touto štýlovou stíhačkou zo série LEGO® Monkie Kid (80008), v ktorej je vstavaná aj vysokorýchlostná motorka, má váš malý hrdina možnosť bojovať o zlaté žezlo a zachrániť civilistku Ai od Red Sona a býčích klonov.
  • Deti si zamilujú hry na vlastné originálne dobrodružstvá s 4 minifigúrkami vrátane Monkie Kida so zlatým žezlom, Red Sona s rukavicou moci a tryskovým batohom z kociek, Growla a Ai.
  • Stíhačka má nastaviteľné krídla s dvoma vystreľovačmi diskov, veľký dvojmotorový pohon a kokpit pre minifigúrku Monkie Kida, z ktorého sa po odpojení stane LEGO® motorka vhodná na boje na zemi.
  • Táto 529-dielna stavebnica stíhačky ponúka zábavu a napĺňajúce výzvy pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 8 rokov a je skvelým LEGO® darčekom na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre deti.
  • Stíhačka meria vyše 13 cm na výšku, 28 cm na dĺžku a 30 cm na šírku, je skvelá na samostatnú i skupinovú hru a keď na nej práve Monkie Kid nelieta, skvele vynikne vystavená v detskej izbe!
  • Táto zberateľská súprava série LEGO® Monkie Kid™ pozostáva výhradne z LEGO kociek a poháňa ju detská tvorivosť (nie sú potrebné batérie). Dobrodružná hra sa tak nikdy nekončí.
  • Návod Instructions PLUS, dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Life, umožňuje aj menším staviteľom vizualizovať svoj jedinečný model počas stavania zo všetkých uhlov, čo v nich zaručene vyvolá úžas a pocit sebestačnosti!
  • Stavebnice zo série LEGO® Monkie Kid™ inšpirované čínskymi legendami o Opičom kráľovi deťom popri zábavných hrách pomáhajú s rozvojom tvorivosti, odvahy a odolnosti.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® kociek nepotrebujete schopnosti Monkie Kida! Od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a dokonale jednoduché spájanie.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby ste mali istotu, že táto zberateľská stavebnica stíhačky so vstavanou LEGO motorkou spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..