Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Stíhačka Monkie Kida 80008

Sthaka s motorkou na misie Monkie Kida!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stíhačka Monkie Kida
SKU 80008
Kusy 529
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 48,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti si zamilujú hry na svojho obľúbeného hrdinu Monkie Kida v stíhačke, ktorý bojuje o zlaté žezlo a záchranu civilistov s touto štýlovou LEGO súpravou (80008). Táto stíhačka je vybavená vystreľovačmi diskov a kokpitom pre minifigúrky, ktorý sa po odpojení premení na motorku. Nepriateľský Red Son má zas tryskový batoh a rukavicu moci – všetko potrebné do boja. Skvelý LEGO darček pre deti nad 8 rokov. Obsahuje 4 minifigúrky, takže deti si môžu zakaždým vybrať, na ktorú obľúbenú postavu sa túžia zahrať tentokrát.

Interaktívny návod!
Súčasťou balenia tejto tvorivej hračky je tlačený návod na stavanie. Deti si však môžu pomôcť aj návodom Instructions PLUS dostupným v bezplatnej aplikácii LEGO Life, ktorý im umožňuje ovládať zobrazenie stíhačky pri stavaní jej skutočnej verzie.

Zábavné a náučné zároveň
Stavebnice LEGO Monkie Kid, ktoré čerpajú inšpiráciu z rozprávok o Opičom kráľovi z klasického románu Cesta na západ a vychádzajú z kultúry a hodnôt Číny, deťom umožňujú pestovať odvahu a odolnosť prostredníctvom tvorivej zábavy.

  • S touto štýlovou stíhačkou zo série LEGO Monkie Kid (80008), v ktorej je vstavaná aj vysokorýchlostná motorka, má váš malý hrdina možnosť bojovať o zlaté žezlo a zachrániť civilistku Ai od Red Sona a býčích klonov.
  • Deti si zamilujú hry na vlastné originálne dobrodružstvá s 4 minifigúrkami vrátane Monkie Kida so zlatým žezlom, Red Sona s rukavicou moci a tryskovým batohom z kociek, Growla a Ai.
  • Stíhačka má nastaviteľné krídla s dvoma vystreľovačmi diskov, veľký dvojmotorový pohon a kokpit pre minifigúrku Monkie Kida, z ktorého sa po odpojení stane LEGO motorka vhodná na boje na zemi.
  • Táto 529-dielna stavebnica stíhačky ponúka zábavu a napĺňajúce výzvy pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 8 rokov a je skvelým LEGO darčekom na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre deti.
  • Stíhačka meria vyše 13 cm na výšku, 28 cm na dĺžku a 30 cm na šírku, je skvelá na samostatnú i skupinovú hru a keď na nej práve Monkie Kid nelieta, skvele vynikne vystavená v detskej izbe!
  • Táto zberateľská súprava série LEGO Monkie Kid pozostáva výhradne z LEGO kociek a poháňa ju detská tvorivosť (nie sú potrebné batérie). Dobrodružná hra sa tak nikdy nekončí.
  • Návod Instructions PLUS, dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Life, umožňuje aj menším staviteľom vizualizovať svoj jedinečný model počas stavania zo všetkých uhlov, čo v nich zaručene vyvolá úžas a pocit sebestačnosti!
  • Stavebnice zo série LEGO Monkie Kid inšpirované čínskymi legendami o Opičom kráľovi deťom popri zábavných hrách pomáhajú s rozvojom tvorivosti, odvahy a odolnosti.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO kociek nepotrebujete schopnosti Monkie Kida! Od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a dokonale jednoduché spájanie.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby ste mali istotu, že táto zberateľská stavebnica stíhačky so vstavanou LEGO motorkou spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..