Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80009 Pigsyho vozík s občerstvením

Nasadnite do Pigsyho vozíku s občerstvením, schmatnite zábavné zbrane a pripravte sa na epické bitky o jedlo!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pigsyho vozík s občerstvením
SKU 80009
EAN 5702016617634
Kusy 832
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Fanúšikovia LEGO® Monkie Kid™ si isto zamilujú boj proti dvom zlodejským býčím klonom na motorkách s týmto Pigsyho vozíkom s občerstvením – je to totiž rozkošné detailne spracované auto s ukrytými zbraňami, ako sú napríklad Pigsyho hrable.
  • Deti sa môžu zahrať na boj o jedlo s 5 zberateľskými minifigúrkami Monkie Kida a Pigsyho v civilnom oblečení, Snorta a Grunta so sekerou a vystreľovačom a strýka Qiaa, ako aj zábavnými potravinovými prvkami.
  • vozík s občerstvením má šesťstranný rýchly vystreľovač, ostne na prednom blatníku a postranné dvere, ktorými sa možno jednoducho dostať do kuchyne s trezorom na zbrane v tvare chladničky či do riadiaceho centra na opačnej strane.
  • Táto 832-dielna LEGO® súprava je skvelý nápad na darček na narodeniny, Vianoce alebo inú špeciálnu príležitosť pre deti staršie ako 8 rokov a ponúka zábavné, napĺňajúce stavebné výzvy vhodné pre samostatné i skupinové tvorivé hry.
  • Food truck meria vyše 17 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 13 cm na šírku, takže keď ho práve Monkie Kid nepoužíva, zanechá skvelý dojem ako výstavný kúsok v detskej izbičke!
  • Batérie nie sú potrebné! Túto vzdelávaciu tvorivú súpravu poháňa detská fantázia, takže pomocou Pigsyho vozíka s občerstvením, motoriek býčích klonov a minifigúriek si deti môžu vymyslieť neobmedzené dobrodružstvá.
  • Deti si stavanie užijú ešte viac s návodom Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO® Life, ktorý im umožňuje digitálne približovať, otáčať a vizualizovať virtuálnu verziu modelu, ktorý stavajú.
  • LEGO® Monkie Kid™ súpravy, inšpirované legendami o Opičom kráľovi z románu Cesta na západ, deťom pomáhajú pestovať tvorivosť, odvahu a odolnosť prostredníctvom hodín zábavy.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® kociek nepotrebujete schopnosti Monkie Kida! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť dokonale jednoduché spájanie a pevné výtvory.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že táto stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..