Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80016 Ohnivá zlievareň

Štýlová stavebnica s motívom súbojov Monkie Kida s Demon Bull Kingom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ohnivá zlievareň
SKU 80016
EAN 5702016617719
Kusy 1427
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 139,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti sa môžu s touto stavebnicou zo série LEGO® Monkie Kid™ (80016) s podrobným modelom ohnivej zlievarne, mobilného úkrytu Demon Bull Kinga a jeho klonov hrať na hrdinov alebo zloduchov.
  • Obsahuje figúrku Demon Bull Kinga zostavenú z kociek a 7 minifigúrok: Monkie Kida, Mei, princeznej Iron Fan, Red Sona, Roara, Growla a strýka Zhanga spolu s ich zbraňami. To všetko podnecuje pri hraní k množstvu akčných dobrodružstiev.
  • Model zlievarne sa môže presúvať na kolieskach odnímateľného vyklápača. Obsahuje dielňu, rozžeravenú pec, zbrojnicu, väzenie, žeriav, robotické ruky, nastaviteľné veže a rýchly vystreľovač na 6 nábojov.
  • Táto zberateľská LEGO® stavebnica s 1 427 dielikmi sa skvelo hodí ako darček na narodeniny, Vianoce či ako prekvapenie pre deti vo veku od 9 rokov. Deti si zaručene užijú hodiny pohlcujúcej tvorivej zábavy či už samy, alebo s kamarátmi.
  • Rozkladateľný model ohnivej zlievarne s rozmermi 24,1 cm na výšku, 32 cm na šírku a 32,5 cm do hĺbky v nerozloženom stavesa môže skvelo vynímať ako výstavný kus. Takisto sa dá skvelo skombinovať s ďalšími súpravami zo série LEGO® Monkie Kid™.
  • Pec v tejto jedinečnej stavebnici obsahuje svetelnú LEGO® kocku (súčasťou balenia sú 2 gombíkové batérie typu LR41) a držiak na zlatú tyč. Zatlačením na zbraň ju deti môžu jednoducho rozsvietiť.
  • Umocnite zážitok detí pri stavaní s intuitívnym návodom Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO® Building Instructions, ktorý im umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať ich modely počas ich stavania.
  • Stavebnice zo série LEGO® Monkie Kid™ sú inšpirované čínskou legendou o opičom kráľovi Monkey Kingovi a pomáhajú u detí pri hodinách zábavy rozvíjať ich tvorivosť, odvahu a odolnosť.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek nepotrebujete schopnosti Monkie Kida! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť vždy dokonale jednoduché spájanie a spoľahlivú odolnosť modelov.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme rôznymi spôsobmi, aby ste mali istotu, že táto detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..