Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80018 Oblačná motorka Monkie Kida

Parádna hračkárska motorka pre deti zo série LEGO Monkie Kid

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Oblačná motorka Monkie Kida
SKU 80018
EAN 5702016911268
Kusy 203
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 20,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Mladí hrdinovia môžu plniť dynamické misie a zachrániť mesto pred Spider Bikerom a robotickým pavúkom s touto akčnou stavebnicou LEGO® Monkie Kid™ Oblačná motorka (80018).
  • Táto stavebnica obsahuje 3 LEGO® minifigúrky – Monkie Kida so Zlatým žezlom, Spindraxa s mečom a Rui –, ktoré deti každý deň inšpirujú k zábavnému a kreatívnemu rozprávaniu príbehov a hraniu.
  • Oblačná motorka Monkie Kida obsahuje 2 skryté vystreľovače diskov a premenlivé kolesá, ktoré možno prepnúť do letového režimu, a Spindraxova motorka zasa obsahuje 2 vystreľovače. V sete okrem toho nájdete pohyblivého robotického pavúka.
  • Táto parádna 203-dieliková LEGO® stavebnica motorky ponúka zábavný zážitok pri stavaní a veľa hodín zábavy, vďaka čomu ide o ten najlepší darček na narodeniny, na sviatky alebo ako prekvapenie pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Oblačná motorka meria vyše 7 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 4 cm na šírku, takže sa na cestách ľahko zmestí do detských batôžkov spolu s ďalšími stavebnicami a minifigúrkami.
  • Súčasťou balenia je zrozumiteľný podrobný návod na stavanie a návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Building Instructions, kde si deti môžu pri stavaní prezerať virtuálne verzie stavebníc.
  • Stavebnice zo série LEGO® Monkie Kid™, ktoré sú inšpirované čínskou legendou o Monkey Kingovi, pomáhajú deťom rozvíjať fantáziu, odvahu a vytrvalosť a zároveň im prinášajú kopu zábavy.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® prvky prísne normy s cieľom zaistiť, aby boli kompatibilné a vždy sa konzistentne spájali a rozpájali.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, dôkladne ich ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..