Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

Rozširujúca súprava LEGO 45680 Education SPIKE Prime Expansion Set

Posuňte stavebnicu SPIKE Prime na novú úroveň

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov Rozširujúca súprava LEGO Education SPIKE Prime Expansion Set
SKU 45680
EAN 5702016376326
Kusy 603
Séria LEGO Education
Cena LEGO 120,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Prvky LEGO® Technic™ a System v pestrej farebnej palete vrátane dvoch veľkých kolies, zakrivených prevodových prvkov, veľkého motorčeka a farebného snímača.
  • Plán lekcií na prípravu na súťaženie s viac než 10 hodinami učiva zo sveta STEAM v súlade s učebnými štandardmi. Zahŕňa prehľadné online plány lekcií a podporu pre učiteľov.
  • Táto súprava vyžaduje súpravu SPIKE™ Prime Set (45678).
  • Spoznajte základy tvorby a programovania autonómnych robotov pomocou snímačov.
  • Rozvíjajte svoje zručnosti spoločnej a tímovej práce pri budovaní robota do súťaže.
  • Systematicky testujte a vylepšujte programy.
  • Využívajte zručnosti riešenia problémov a spĺňajte úlohy v rámci súťaží.
  • Využívajte kritické myslenie a rozvíjajte praktické zručnosti pre kariérne uplatnenie budúcnosti.

Ak ste pedagóg a tieto produkty kupujete pre školy alebo s cieľom poskytovať inú formu akreditovaného vzdelávania, kliknutím na nižšie uvedenú adresu zistíte viac informácií o tom, ako tieto možnosti vyhľadávať a využívať na dosiahnutie cieľov vzdelávania, ktoré sú prispôsobené miestnym požiadavkám v oblasti školstva, vrátane balíkov pre triedy, ponúk pre profesionálny rozvoj a možností vzdelávania v triedach. https://education.lego.com/shop/find-distributor

Hľadáte vzdelávacie aktivity pre deti v každom veku, ktoré sa dajú vykonávať doma?
Či už sú deti v triede alebo doma v obývačke, majú veľkú fantáziu, všetko ich zaujíma, túžia objavovať nové veci a podnikať riziká. Pre ich plnohodnotný rozvoj stačí nájsť tie správne zdroje. Séria LEGO Education vám pomôže. Prostredníctvom praktického učenia môžu deti vymýšľať vlastné stavebné nápady a modely, a zároveň tak pracovať na dôležitých zručnostiach, ako sú komunikácia, spolupráca, kritické myslenie či tvorivosť.

Už vyše 40 rokov séria LEGO Education vytvára vzdelávacie možnosti založené na osvedčenej teórii vzdelávania, podľa ktorej sa deti najlepšie učia a najviac si pamätajú prostredníctvom praktických skúseností. Naše výrobky nie sú hračky. Využívanie zdrojov vzdelávania zo série LEGO Education v domácom prostredí prináša pocit naplnenia a skvele tak dopĺňa požiadavky miestnych učebných osnov.

Tím LEGO Education ponúka predpredajnú i popredajnú podporu s cieľom zaistiť čo najúčinnejšie využívanie zdrojov zo série LEGO Education v vzdelávacom prostredí. Obráťte sa na náš tím zákazníckeho servisu.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..