Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10932 Demolácia na stavenisku

Hrajte so žeriavom, nákladiakom a buldozérom rôzne príbehy so stavbárskou tematikou

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Demolácia na stavenisku
SKU 10932
EAN 5702016618211
Kusy 56
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 59,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnice LEGO® DUPLO® Demolačné gule (10932) prinášajú rodičom a predškolákom možnosť ovládať 3 úžasné stavbárske vozidlá, zbúrať tak domček a odpratať odpad.
  • Obsahuje jednu mužskú a jednu ženskú modernú figúrku robotníkov na stavbe, nastaviteľný žeriav, vyklápač, buldozér s kolesami, malý domček a prvky balvanov. Rodičia môžu spoločnými silami so svojimi batoľatami rozhojdávať demolačné gule zo strany na stranu a búrať tak malý domček, čistiť stavenisko buldozérom a doviezť nový materiál na stavbu nákladiakom.
  • Táto kreatívna stavebnica sa hodí, ak hľadáte najlepšiu hračku s tematikou staveniska pre batoľatá. Obsahuje vozidlá, robotníkov na stavbe a scény v LEGO® DUPLO® štýle. To všetko s cieľom zapojiť, naučiť niečo nové a zabávať deti vo veku od 2 rokov.
  • Žeriav meria vyše 28 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 12 cm na šírku – čo sú rozmery dostatočne veľké na ozajstnú prácu a zároveň dosť malé na to, aby malé pršteky dokázali uchopiť rukoväte. Súprava sa dá kombinovať s ďalšími súpravami na stavanie zo série LEGO® DUPLO®.
  • Táto stavebnica si nevyžaduje žiadne batérie. Je potrebná jedine detská predstavivosť – a praktická hra s nekonečnými možnosťami nebude mať konca-kraja!
  • Jednoduchý návod pomáha rodičom a batoľatám vyťažiť z hračky čo najviac ihneď po vybalení zo škatule, a tak zvyšuje na maximum herné možnosti a rozvoj zručností.
  • Všetky stavebnice v sérii LEGO® DUPLO® využívajú známe scény a dieliky, s ktorými sa ľahko manipuluje. To všetko napomáha prebudiť u detí predstavivosť a otvoriť dvere tvorivému potenciálu prostredníctvom stavania, učenia sa a hry s nekonečnými možnosťami.
  • LEGO® DUPLO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví, vďaka čomu vás môžeme uistiť, že deti môžu so svojimi drobnými prštekmi dieliky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • Spoločnosť LEGO Group kocky a dieliky zo stavebníc v sérii LEGO® DUPLO® necháva padať, zahrieva ich, stláča, skrúca a analyzuje, aby sa uistila, že všetky hračky pre malých staviteľov spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..