Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Korálový útes 21164

Podmorsk Minecraft dobrodrustvo

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Korálový útes
SKU 21164
Kusy 92
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 9,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Priveďte obľúbenú hru Minecraft do skutočného sveta prostredníctvom praktickej súpravy korálového útesu (21164) zo série LEGO Minecraft. Obsahuje nekonečne prispôsobiteľné LEGO kocky, takže tvorivá zábava pri stavaní sa nikdy neskončí.Autentické akčné hry v podmorskom dobrodružnom svete MinecraftDeti sa môžu pridať k odvážnej Alex z hry Minecraft a pod hladinou mora na korálovom útese hľadať skrytý poklad. Súprava obsahuje množstvo nápaditých prvkov z hry Minecraft vrátane ryby štvorzubca, ktorý deti prekvapí vnútri truhlice s pokladom. A ako vo všetkých vzrušujúcich príbehoch z hry Minecraft nechýba ani napínavý súboj mečov so zombie utopencom.

  • Súprava korálového útesu (21164) z LEGO Minecraft privádza podmorské dobrodružstvá z hry do skutočného života prostredníctvom nekonečne prispôsobiteľných LEGO kociek a je praktickou odmenou pre hráčov hry Minecraft.
  • Trvácna LEGO Minecraft súprava s obľúbenou postavou z hry, Alex, potápačskou helmou, kúzelnými nohavicami a mečom, utopencom, 2 rybami štvorzubcami (jednou nafúknutou a jednou normálnou) a doplnkami.
  • Deti sa môžu pridať k odvážnej Alex z hry Minecraft a pod hladinou mora nakorálovom útese hľadať skrytý poklad. Musia však zároveň odraziť aj nečakaný útok utopenca.
  • Pre deti vo veku od 7 rokov. Potešte Minecraft hráčov stavebnicou, ktorý bola touto hrou inšpirovaná. Dokonalé prekvapenie pre deti, ktoré chcú posunúť svoje Minecraft hry na novú úroveň.
  • Súprava meria vyše 7 cm na výšku, 10 cm na šírku a 10 cm do hĺbky. Je tak dostatočne malá na to, aby sa zabavili i menšie rúčky, no zároveň dosť veľká, aby vynikla ako výstavný kúsok.
  • Táto scenéria s korálovým útesom zahŕňa množstvo autentických Minecraft prvkov a doplnkov, ako je skrytá truhlica s pokladom, ktorú možno otvoriť a objaviť v nej rybu a perlu.
  • Táto LEGO Minecraft súprava je vyrobená s ohľadom na trvácnosť, nekonečné možnosti nastavenia a spájania s ostatnými LEGO Minecraft súpravami.
  • Rozsiahla séria LEGO Minecraft súprav privádza online hru Minecraft do skutočného sveta prostredníctvom postáv, scén a prvkov vytvorených z nápaditej kombinácie trvácnych LEGO kociek.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale sa spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..