Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21329 Ideas Fender Stratocaster

Vytvorte si gitaru Fender Stratocaster v ?tle LEGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ideas Fender Stratocaster
SKU 21329
Kusy 1074
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Vytvorte si legendárny hudobný nástroj s týmto úžasne detailným výstavným modelom (21329) gitary Fender® Stratocaster® zo 70. rokov a zosilňovača 65 Princeton® Reverb zo série LEGO® Ideas.
  • Gitara má pohyblivé tremolo, tónový prepínač a ladiace kolíky, šesť strún, samolepky s logom Fender® a textilný popruh. Z kociek si môžete postaviť červenú alebo čiernu verziu gitary.
  • Zosilňovač má odnímateľné panely na ľahký prístup k základnej doske, rezonančnej nádobe, reproduktoru a ďalším interiérovým detailom, samolepky s logom a gumené káble na pripojenie ku gitare a pedálu.
  • Súčasťou je rozkladací stojan na vystavenie gitary, brnkadlá v 4 farbách, ako aj samolepka s logom Fender® z kociek LEGO®, ktorú si môžete nalepiť na skutočnú gitaru, zosilňovač alebo inam.
  • Gitara meria vyše 36 cm na dĺžku, 11 cm na šírku a 3 cm do hĺbky. Tento výstavný model LEGO® je parádnym darčekom pre gitaristov, milovníkov hudby a fanúšikov gitary Fender® Stratocaster®.
  • Teraz môžete sami alebo v spoločnosti rodiny a priateľov zažiť radosť z tejto ikonickej gitary, hudby alebo zo stavania z kociek LEGO®.
  • Tento 1 079-dielikový set obsahuje brožúrku o histórii gitary Fender® Stratocaster®, o fanúšikovskom dizajnérovi a dizajnéroch LEGO® tohto setu a podrobný návod na príjemné stavanie.
  • Túto parádnu stavebnicu pôvodne poslal ako príspevok do súťaže LEGO® Ideas „Music to our Ears“ (Hudba pre naše uši) jeden fanúšikovský dizajnér a následne sa zaradila do užšieho výberu 9 modelov, z ktorých komisia vybrala nový set LEGO Ideas.
  • Dieliky LEGO® spĺňajú náročné normy v odvetví, vďaka ktorým sa jednoducho a pevne spájajú do odolných modelov. Takto to je už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každý LEGO set spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..