Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43181 Raya a Palác srdca

Splňte deťom sny s touto stavebnicou Paláca srdca!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Raya a Palác srdca
SKU 43181
EAN 5702016618662
Kusy 610
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 82,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Prekvapte svoje úžasné dieťa touto jedinečnou stavebnicou Raya a Palác srdca (43181) od LEGO® ǀ Disney. Je plná rôznych funkcií a doplnkov a zároveň zábavnou inšpiráciou pre fantastické hry na postavy.
  • Tento set je inšpirovaný novou disneyovkou Raya a posledný drak a jeho súčasťou je palác s 6 miestnosťami a 2 vežami, minifigúrkami Rayou a Namaari a LEGO® figúrkami Tuk Tuka a Namaariinho Serlota.
  • V paláci stojí otáčavá stena s tajnou miestnosťou s truhlicou a týčia sa nad ním tri otváracie veže. Ak chcete deti naozaj okúzliť, set skombinujte so stavebnicou Raya a drak Sisu (43184) zo série LEGO® ǀ Disney.
  • Fanúšikovia Disneyho filmu Raya a posledný drak si túto stavebnicu plnú detailov a zábavných doplnkov skrátka zamilujú. Vďaka jej mnohým funkciám je skvelým a trendy darčekom pre deti od 7 rokov.
  • Do detailov prepracovaný model z kociek. Palác meria vyše 24 cm na výšku, 28 cm na šírku a 16 cm hĺbky a je navrhnutý tak, aby sa s ním po postavení vedeli deti hrať samy i s kamarátmi.
  • Set je skvelou voľbou na hry aj vystavenie. Po postavení si ho deti môžu odfotiť a ukázať svoj prvý LEGO® ǀ Disney model Paláca srdca z filmu Raya a posledný drak svojim kamarátom!
  • Tlačený návod je skvelý, no digitálny návod Instructions PLUS je ÚŽASNÝ! S aplikáciou LEGO® Building Instructions môžu dokonca aj malí stavitelia svoj model pri stavaní približovať a všelijako ho vizualizovať.
  • Ponorte deti do fantázie a dobrodružstva z disneyovky Raya a posledný drak s touto tvorivou LEGO® ǀ Disney stavebnicou. Deti sa v nej môžu zahrať s Rayou a jej kamarátmi na samé vzrušujúce dobrodružstvá!
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..