Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71372 Kocúr Mario – oblečok

Interaktívny LEGO Super Mario oblečok pre hry so schopnosťami mačky

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kocúr Mario – oblečok
SKU 71372
EAN 5702016618518
Kusy 11
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Dajte deťom k ich LEGO® Super Mario™ hrám mačacie schopnosti prostredníctvom tohto oblečku kocúra Maria (71372). Súčasťou setu je zostaviteľný interaktívny oblečok pre LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia).
 • Tento oblečok z kociek možno obliecť figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360). Mario tak začne vydávať jedinečné zvuky a na jeho hrudi sa začnú zobrazovať jedinečné obrázky.
 • Keď oblečiete figúrku LEGO® Maria do oblečku kocúra, začne mňaukať a priasť. Dokáže potom dokonca chodiť aj po zvislých povrchoch a zbierať digitálne mince, ktoré zvyšujú skóre hráča.
 • Táto zberateľská 11-dielna LEGO® stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti a fanúšikov vo veku od 6 rokov. Umožňuje im pridať k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom (71360) a rozšíreniam ďalšiu dávku interaktívnej zábavy.
 • V predaji sú aj ďalšie oblečky pre LEGO® Maria, ktoré možno pridať k štartovaciemu setu či rozšíreniam, konkrétne oblečky ohnivého Maria (71370), lietajúceho Maria (71371) a staviteľa Maria (71373).
 • K tejto kreatívnej stavebnici nie sú potrebné batérie. Aktivujete ju, keď figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu oblečiete oblečok s vylepšením. Súčasťou balíčka je návod s obrázkami, vďaka ktorému dokážu deti stavať úplne samostatne.
 • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu pre ďalšie a ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečnú platformu, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Sety zo série LEGO® Super Mario™ prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú rozširovať svoje levely a vytvárať neobmedzené herné výzvy, ktoré môžu zdolávať sami alebo s rodinou a kamarátmi.
 • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek nie sú potrebné schopnosti super hviezdy! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo ich ľahké spájanie a konzistentne pevné skladanie.
 • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme vás tak uistiť, že každý LEGO set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.
 • Stavebnica obsahuje digitálny návod na postavenie. Postup môžeš jednoducho sledovať vo svojom mobilnom zariadení, alebo si môžeš stiahnuť PDF súbor tlačového sprievodcu. Kliknutím na tlačidlo Návod na postavenie v spodnej časti tejto stránky si môžeš návod vyhľadať a stiahnuť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..