Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80010 Demon Bull King

Postavte si rozmerný model Býčieho kráľa démonov a bojujte proti Monkie Kidovi!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Demon Bull King
SKU 80010
EAN 5702016617641
Kusy 1051
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 89,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pomôžte deťom postaviť si cestu za svojim snom a navzdory prekážkam sa stať hrdinom, akým je Monkie Kid, s touto súpravou (80010) zo série LEGO® Monkie Kid™. Obsahuje obrovský a detailne spracovaný pohyblivý model Býčieho kráľa démonov.
  • Deti sa môžu zahrať na hrdinov a zloduchov vlastných LEGO príbehov s touto LEGO® súpravou, ktorá obsahuje 3 minifigúrky – Monkie Kida so zlatým žezlom, Pigsyho s kanónom na hrable a princeznej Iron Fan s kúzelným vejárom.
  • Býčí kráľ démonov má mnoho nápaditých herných funkcií vrátane LEGO® svetelnej kocky v hrudi, miesta na ramene, na ktoré možno posadiť princeznú, dvoch kanónov, plameňometu a veľkej odnímateľnej sekery.
  • Táto 1 051-dielna LEGO® súprava s modelom deťom ponúka stavebnú výzvu a možno ju jednoducho skombinovať s ďalšími súpravami zo série LEGO® Monkie Kid™ pre ešte viac akčných hier. Je teda skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce či jednoducho prekvapením pre deti vo veku nad 9 rokov.
  • LEGO® Býčí kráľ démonov meria vyše 29 cm na výšku, takže keď s ním práve deti nebudú na misii, úchvatne vynikne v každej detskej izbe.
  • Táto jedinečná zberateľská stavebnica pozostáva z LEGO® kociek a poháňa ju len detská fantázia… teda takmer! Na LEGO svetelnú kocku sú potrebné len 2 batérie typu LR41 (sú súčasťou balenia).
  • Digitálny návod Instructions PLUS, dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Life, umožňuje aj deťom približovať, otáčať alebo vizualizovať svoj model zo všetkých uhlov počas jeho stavania, čo v nich zaručene vyvolá úžas a pocit sebestačnosti! Nádhera!
  • Kreatívne hračky zo série LEGO® Monkie Kid™ inšpirované čínskymi legendami o Opičom kráľovi, rozvíjajú detskú odvahu, tvorivosť a odolnosť prostredníctvom hodín zábavného stavania a hier.
  • Na stavanie s LEGO® kockami deti nepotrebujú schopnosti Monkie Kida! Už od roku 1958 spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame ich a dôsledne ich analyzujeme, aby sme mali istotu, že táto vzdelávacia stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..