Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 854085 Kľúčenka – Monkie Kid

Skvel doplnok pre fanikov hrdinu Monkie Kida

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kľúčenka – Monkie Kid
SKU 854085
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 3,49 €

Popis produktu

Deti majú jedinečnú možnosť spojiť sily s hrdinom všedných dní vďaka tejto štýlovej kľúčenke s Monkie Kidom (854085). Minifigúrka Monkie Kida je pripojená k trvácnemu kovovému krúžku s retiazkou, má je oblečený do akcie a na krku mu visia jeho typické slúchadlá. Rozkošný darček pre fanúšikov stavebníc zo série LEGO Monkie Kid, ktorý sa ľahko pripája ku kľúčom či batohu.

Táto kľúčenka LEGO Monkie Kid (854085) sa dodáva s minifigúrkou z príbehov o Monkie Kidovi na pevnom kovovom krúžku a retiazke. Minifigúrka je pripojená k retiazke a nedá sa odpojiť.
Kovový krúžok sa dá ľahko pripojiť na kľúče, ruksaky a ďalšie veci.
Kľúčenka meria vyše 9 cm na dĺžku a je dokonalým drobným darčekom pre deti od 6 rokov, ako aj každého fanúšika akčných stavebníc zo série LEGO Monkie Kid.Táto kľúčenka LEGO Monkie Kid (854085) sa dodáva s minifigúrkou z príbehov o Monkie Kidovi na pevnom kovovom krúžku a retiazke. Minifigúrka je pripojená k retiazke a nedá sa odpojiť.
Kovový krúžok sa dá ľahko pripojiť na kľúče, ruksaky a ďalšie veci.
Kľúčenka meria vyše 9 cm na dĺžku a je dokonalým drobným darčekom pre deti od 6 rokov, ako aj každého fanúšika akčných stavebníc zo série LEGO Monkie Kid.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..