Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 92177 Lo vo fai

Vytvor nadasov klasiku s LEGO kockami!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lo vo fai
SKU 92177
EAN 5702016956344
Kusy 962
Séria LEGO Ideas
Vek 12+ vek
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Pokračuj v námorníckej tradícii pri vytváraní stavebnice LEGO Ideas Loď vo fľaši, ktorá obsahuje detailnú loď s kapitánovou kajutou, kanónmi, sťažňami, sťažňovým košom a prvkami plachiet s potlačou. Umiestni loď dovnútra fľaše z LEGO kociek so skladacou korkovou zátkou, voskovou pečaťou a vodnými prvkami vnútri. Potom model vystav na stojane, ktorý obsahuje ceduľku s názvom lode „Leviathan“, vstavaný kompas (nefunkčný) s ružicou a otočnou strelkou a prvkami zemegule. Táto stavebnica tiež obsahuje brožúrku o tvorcoch-fanúšikoch a dizajnéroch LEGO tejto nádherne nostalgickej stavebnice.

  • Obsahuje fľašu z LEGO kociek, loď a stojan.
  • Fľaša obsahuje detailne prepracovanú korkovú zátku s novým prvkom voskovej pečate na február 2018 a viac než 280 priesvitnými modrými vodnými prvkami vnútri.
  • Obsahuje zvýšenú palubu na korme, kapitánovu kajutu, 6 kanónov, 3 sťažne, sťažňový kôš a rôzne prvky vrátane plachiet s potlačou a lodnej vlajky.
  • Výstavný stojan obsahuje ceduľku s názvom lode „Leviatan“, vstavaný kompas (nefunkčný) s podrobnou kompasovou ružicou a otočnou zlatou strelkou, 2 prvkami zemegule a zlatými detailmi.
  • Súčasťou je brožúra s pokynmi na stavanie a informácie o tvorcoch-fanúšikoch a dizajnéroch LEGO.
  • Táto stavebnica je vhodná pre deti vo veku od 10 rokov.
  • Fľaša na stojane meria 10 cm na výšku, 31 cm na šírku a 10 cm do hĺbky.
  • Loď meria vyše 8 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..