Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 42103 Dragster

Zábava z pretekov, divokej jazdy a jazdy na dvoch kolesách!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Dragster
SKU 42103
EAN 5702016616422
Kusy 225
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S týmto dragsterom 2 v 1 (ktorý možno prestavať na cool Hot Rod) vás čakajú preteky každý deň. Toto naťahovacie autíčko dokáže nabrať úžasnú rýchlosť v každých detských rukách. Pozrite sa, ako letí po trati!
  • Deti sa naučia, ako fungujú dragstery. Potom uzamknite tyč na jazdu na zadných kolesách a odlepte predné kolesá od zeme pri dychberúcom štarte. Alebo ich ponechajte na zemi a pokúste sa prekonať rýchlostný rekord. Na ponorenie sa do hry použite doplnkový semafor.
  • Natiahnite a uvoľnite. Je to naozaj také jednoduché! Dokonca aj malí pretekári dokážu vykúzliť doma vzrušenie a rýchlosť z pretekárskej trate. Ste pripravení na novú výzvu? Deti môžu dragster prestavať na naťahovací LEGO® Hot Rod.
  • Hľadáte zábavné hračky pre deti vo veku od siedmich rokov? Táto stavebnica zo série LEGO® Technic (42103) prestavuje skvelý darček pre fanúšikov LEGO® stavebníc, milovníkov pretekárskych hračiek alebo každého, kto má rád staviteľské výzvy.
  • Po postavení meria LEGO® Dragster viac než32 cm na dĺžku, 12 cm na výšku a 10 cm na šírku. má tak ideálne rozmery na pretekársku hru na postavy.
  • Dokáže vyvinúť poriadnu rýchlosť, no na neuverenie nepoužíva batérie. Všetko poháňa naťahovací motor, hra sa tak môže začať okamžite.
  • Každá LEGO® stavebnica obsahuje tlačený návod. A táto stavebnica má navyše digitálny návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Life pre smartfóny a tablety.
  • Stavebnice LEGO® Technic majú realistické pohyby a mechanizmy, vďaka ktorým mladí LEGO stavitelia spoznávajú svet inžinierstva jednoduchým a realistickým spôsobom.
  • Plastové stavebnicové modely LEGO® Technic boli vytvorené v súlade s najprísnejšími normami v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné a umožňujú vždy ľahké spájanie.
  • Dieliky stavebníc LEGO® Technic dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..