Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75942 Velociraptor: Záchranná misia s dvojplošníkom

Dinosauria súprava zo série LEGO Jurassic World s dvojplošníkom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Velociraptor: Záchranná misia s dvojplošníkom
SKU 75942
EAN 5702016616651
Kusy 101
Séria LEGO Jurassic World
Cena LEGO 32,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Vďaka štýlovému dvojplošníku, raptorom, terénnemu vozidlu a mnohým ďalším prvkom je táto súprava Velociraptor: Záchranná misia s dvojplošníkom (75942) zábavnou vzdelávacou hračkou pre malých dobrodruhov, ktorí túžia po akcii v LEGO® Jurskom svete.
  • Dvojplošník možno jednoducho postaviť na základnom podvozku a je vybavený reťazou, ktorá sa zíde najmä pri záchranných misiách. Deti sa zároveň môžu zahrať na napínavé príbehy s dvoma minifigúrkami z Jurského sveta, Owenom Gradym a Sinjinom Precottom.
  • Obsahuje polohovateľnú figúrku velociraptora, pozorovateľské stredisko v korune stromov, dinosaurie hniezdo pre figúrku mláďaťa velociraptora Deltu, ako aj rôzne doplnky vrátane mapy k pokladu, dinosaurieho vajca a dvoch diamantov. Na deti tak čaká kopec tvorivých hier.
  • Táto 101-dielna stavebnica je vhodná na samostatnú i skupinovú hru a možno ju skombinovať s inými LEGO® súpravami, preto predstavuje ten najlepší darček na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre deti vo veku nad 4roky.
  • Hračkársky dvojplošník meria vyše 6 cm na výšku, 18 cm na dĺžku a 16 cm na šírku, takže sa ľahko zmestí do tašky k iným modelom, raptorom či postavám zo sveta LEGO® Jurassic World a poteší deti i na cestách.
  • Batérie nie sú potrebné! Túto úžasnú stavebnicu pre predškolákov poháňa predstavivosť detí, ktoré môžu rozvíjať svoje zručnosti pri vytváraní nekonečných príbehov a ohromnej zábave.
  • Uvažujete o kúpe tejto dinosaurej stavebnice zo série Jurský svet pre dieťa, ktoré ešte nepozná LEGO® stavebnice? Bez obáv. Obsahuje zrozumiteľný ilustrovaný návod, takže aj nováčikovia môžu stavať hneď po otvorení balenia!
  • LEGO® stavebnice pre deti od štyroch rokov deťom predstavujú rozsiahly svet ich obľúbených filmov, televíznych postáv a hrdinov bežného života. Zároveň im pomáhajú porozumieť krokom stavania a budujú ich sebavedomie.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najprísnejšie normy v odvetví, ako aj naše vlastné kritériá kvality. Tie zaisťujú, že ich malé pršteky vždy dokážu jednoducho spojiť i oddeliť.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme, aby ste mali istotu, že táto stavebnica s dinosaurom spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality – a nezničia ju ani samotné dinosaury!

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..