Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21317 Parnk Willie

Vetci nastupujte na palubu parnka Willie oslvi Mickey Mouseove narodeniny!


Notice: Undefined variable: pricing_title_retired in /home/u68100p141970/domains/brickmaster.sk/public_html/wp-content/themes/lego/single.php on line 229

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Parnk Willie
SKU 21317
EAN 5702016501995
Kusy 751
Séria LEGO Ideas
Cena LEGO 89,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia Mickey Mousea zo sveta Disney si obľúbia stavebnicu LEGO Ideas 21317 Parník Willie, ktorá bola vytvorená k 90. výročiu najslávnejšej kreslenej postavičky. Mickey Mouse sa prvýkrát objavil na obrazovkách v roku 1928 v čiernobielej krátkej animovanej rozprávke s názvom Parník Willie, ktorá bola tiež prvým filmom spoločnosti Disney so synchronizovaným zvukom. LEGO verzia parníka S.S. Willie má parné rúry, ktoré sa pohybujú nahor a nadol, a lopatkové kolesá, ktoré sa otáčajú počas tlačenia lode. Lodný mostík má priestor pre minifigúrku a námornícke detaily inšpirujúce hru ako kormidlové koleso, záchranné koleso a zostaviteľný zvon. Na palube je funkčný žeriav na prepravu nákladu (debny so zemiakmi) na palubu lode. Táto jedinečná stavebnica zahŕňa aj nové minifigúrky Mickey Mousea a Minnie Mouse na apríl 2019 so špeciálnymi striebornými dekoráciami a figúrku papagája. Ideálna LEGO stavebnica pre deti i dospelých, ktorá zachytáva scény z pôvodnej kreslenej rozprávky Mickey Mouse. Tento očarujúci čiernobiely model si môžete tiež iba vystaviť.

  • Zostavte a vystavte si túto zberateľskú LEGO stavebnicu alebo sa zahrajte na obľúbené scény z klasickej kreslenej rozprávky Disney Mickey Mouse – Parník Willie.
  • Táto jedinečná stavebnica obsahuje 2 nové minifigúrky na apríl 2019: Mickey Mouse a Minnie Mouse so striebornou dekoráciou plus figúrku Mickey Mouseovho papagája.
  • Legendárna loď Parník Willie je v čiernobielej farbe a má schované kolieska, pohybujúce sa parné rúry, otočné lopatkové kolesá, nastaviteľný žeriav a rôzne prvky vrátane tabuľky s názvom lode S.S. Willie, označenia roka 1928 a debny so zemiakmi.
  • Lodný mostík má priestor pre minifigúrku, zostaviteľný zvon a rôzne prvky vrátane kormidlového kolesa a záchranného kolesa.
  • Počas tlačenia lode sa 2 parné rúry pohybujú nahor a nadol a 2 lopatkové kolesá sa točia.
  • Doplnky zahŕňajú gitaru a noty Minnie Mouse.
  • Táto kreatívna stavebnica LEGO Ideas je vybavená knižočkou s návodom na stavanie, zábavnými faktmi o historickom animovanom krátkom Disney filme Parník Willie z roku 1928 a informáciami o fanúšikovskom tvorcovi a LEGO dizajnéroch tejto úžasnej retro stavebnice.
  • Parník Willie meria vyše 15 cm na výšku, 26 cm na dĺžku a 14 cm na šírku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..