Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21317 Parnk Willie

Vetci nastupujte na palubu parnka Willie oslvi Mickey Mouseove narodeniny!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Parnk Willie
SKU 21317
EAN 5702016501995
Kusy 751
Séria LEGO Ideas
Cena LEGO 89,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia Mickey Mousea zo sveta Disney si obľúbia stavebnicu LEGO Ideas 21317 Parník Willie, ktorá bola vytvorená k 90. výročiu najslávnejšej kreslenej postavičky. Mickey Mouse sa prvýkrát objavil na obrazovkách v roku 1928 v čiernobielej krátkej animovanej rozprávke s názvom Parník Willie, ktorá bola tiež prvým filmom spoločnosti Disney so synchronizovaným zvukom. LEGO verzia parníka S.S. Willie má parné rúry, ktoré sa pohybujú nahor a nadol, a lopatkové kolesá, ktoré sa otáčajú počas tlačenia lode. Lodný mostík má priestor pre minifigúrku a námornícke detaily inšpirujúce hru ako kormidlové koleso, záchranné koleso a zostaviteľný zvon. Na palube je funkčný žeriav na prepravu nákladu (debny so zemiakmi) na palubu lode. Táto jedinečná stavebnica zahŕňa aj nové minifigúrky Mickey Mousea a Minnie Mouse na apríl 2019 so špeciálnymi striebornými dekoráciami a figúrku papagája. Ideálna LEGO stavebnica pre deti i dospelých, ktorá zachytáva scény z pôvodnej kreslenej rozprávky Mickey Mouse. Tento očarujúci čiernobiely model si môžete tiež iba vystaviť.

  • Zostavte a vystavte si túto zberateľskú LEGO stavebnicu alebo sa zahrajte na obľúbené scény z klasickej kreslenej rozprávky Disney Mickey Mouse – Parník Willie.
  • Táto jedinečná stavebnica obsahuje 2 nové minifigúrky na apríl 2019: Mickey Mouse a Minnie Mouse so striebornou dekoráciou plus figúrku Mickey Mouseovho papagája.
  • Legendárna loď Parník Willie je v čiernobielej farbe a má schované kolieska, pohybujúce sa parné rúry, otočné lopatkové kolesá, nastaviteľný žeriav a rôzne prvky vrátane tabuľky s názvom lode S.S. Willie, označenia roka 1928 a debny so zemiakmi.
  • Lodný mostík má priestor pre minifigúrku, zostaviteľný zvon a rôzne prvky vrátane kormidlového kolesa a záchranného kolesa.
  • Počas tlačenia lode sa 2 parné rúry pohybujú nahor a nadol a 2 lopatkové kolesá sa točia.
  • Doplnky zahŕňajú gitaru a noty Minnie Mouse.
  • Táto kreatívna stavebnica LEGO Ideas je vybavená knižočkou s návodom na stavanie, zábavnými faktmi o historickom animovanom krátkom Disney filme Parník Willie z roku 1928 a informáciami o fanúšikovskom tvorcovi a LEGO dizajnéroch tejto úžasnej retro stavebnice.
  • Parník Willie meria vyše 15 cm na výšku, 26 cm na dĺžku a 14 cm na šírku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..